Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня Panda COSMO/TANIA II
комфортна, ергономічна та сучасна, що дасть Вашому клієнту розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстра. Має обтічну форму, м'які лінії та закруглені краї.Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Мийка зроблена з кераміки білого або чорного кольору. Усі матеріали та компоненти приходять із європейського ринку, сертифіковані відповідно до застосовних правил і допущені до торгів на ринку ЄС. Також кераміка стійка до впливу хімічних матеріалів. Основа раковини — пластик АВС, лакований металік.
Сидіння обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники натуральне дерево горіх.
Величезний асортимент кольорів.
Характеристики
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Матеріал станини | Пластик |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина мийки перукарні | 58 см |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Висота перукарської мийки | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Panda |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






