Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня SHINE
У перукарні SHINE дуже зручна спинка, підлокітники і м'які сидіння на основі міцної та твердої бази. Крім того, мийка стійка до пошкодження та проста в обслуговуванні, комфортна та ергономічна, що дасть Вашому клієнту змогу розслабитися в очікуванні приголомшливого результату майстра. Має обтічну форму, м'які лінії та закруглені краї.
Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Мийка обладнана керамікою білого кольору та італійською сантехнікою. Усі матеріали та компоненти приходять із європейського ринку, сертифіковані відповідно до застосовних правил і допущені до торгів на ринку ЄС. Також кераміка стійка до впливу хімічних матеріалів.
Величезний асортимент кольорів.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина перукарні мийки | 86 см |
| Ширина мийки перукарні | 70 см |
| Висота перукарської мийки | 91 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основні атрибути | |
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Виробник | Panda |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



