Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Лампа лупа LED мод. 8066
Характеристики:
- діаметр лінзи: 12,5 см
- збільшення: 3 діоптрії/ 5 діоптрій
- пластиковий корпус
- кришка, що закривається на корпусі
- тип кріплення: настільний (струбцина в комплекті)
- максимально допустима товщина стільниці: 65 мм
- джерело світла: 56 светодиодов
- потужність: 5-6 W
- довжина шнура приблизно 155 см
розміри паковання: 54,5х28х13,4 см
Вага нетто: 2,31 кг
Вага брутто: 3,21 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр лінзи | 12 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Виробник | B&S |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







