Перукарська мийка Infinity lux, Velmi
Стильна перукарська мийка Infinity lux, Velmi стане справжньою окрасою та помічником Вашого салону краси або перукарні. Парикмахерська мийка виробляється в Україні одним із провідних виробників обладнання для салонів краси та перукарень. Усі матеріали виготовлення високого якості. Металеві елементи захищені спеціальним антикорозійним покриттям, завдяки чому стійкі до впливу вологи. Мийка обладнана спеціальним механізмом, який дає змогу нахиляти керамічну мийку за потреби для зручності роботи майстра або стиліста, і відповідно комфортного миття голови клієнта. Мийка дуже комфортна у використанні, її зручність буде гідно оцінена як майстрами салону, так і найвимогливішими відвідувачами.
Гарантія на сантехніку — 6 місяців. Доставка в будь-який населений пункт України. Термін виготовлення 10 робочих днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип перукарської мийки | Стаціонарна |
| Складові перукарної мийки | Раковина, Підстава (станина) |
| Підключення води | Нижня |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Особливості | Ручний душ |
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 75 см |
| Висота перукарської мийки | 110 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Опис основи і раковини | |
| Колір | Білий |
| Форма раковини | Кругла |
- Ціна: 45 330 ₴




