Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз

Фрезер для манікюру Xantos 22, Hadewe, Німеччина (22 000 об/хв)
- В наявності
33 410 ₴
+380 (67) 636-94-70
- +380 (50) 932-87-79
- +380 (67) 636-94-70Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Фрезер для манікюру Xantos 22, Німеччина (22 000 об/хв)
Апарат для манікюру Xantos 22 — компактний, але потужний професійний апарат для манікюру з цифровим дисплеєм для зображення швидкості. Це бестселер компанії HADEWE, він має ергономічну ручку діаметром 17 - 20,5 мм і завдовжки всього 129 мм. Навіть за малої ваги 117 г вона має потужний двигун, що робить її ідеальним вибором для тривалої й безперервної роботи в зоні педикюру, манікюру та дизайну нігтів. Бори легко міняти, завдяки запатентованій системі Quick Chuck.
Технічні характеристики:
- швидкість: 4.000 - 22.000 об/хв
- реверс (лівий/правий) перемикач
- цифровий індикатор швидкості
- лабіринтне ущільнення кулькових підшипників
- блок керування: 240 В, 65 Вт, вага: 0,9 кг, розмір: W 114 x H 86 x D 183 мм
- ручка: діаметр 17,5 - 20,5 довжина: 129 мм, вага: 117 г
- CE-сертифікат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 22000 об/хв |
| Виробник | Hadewe |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 410 ₴



