Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Фрезер для манікюру Xantos Nail, Німеччина (25 000 об/хв)
Апарат для манікюру Xantos Nail - ідеально підходить для майстрів початківців манікюру, педикюру та дизайну нігтів. Має цифровий дисплей для зображення швидкості. Малий розмір і вага забезпечують оптимальну мобільність і зручність у користуванні.
- Технічні характеристики:
- швидкість: 4 000 - 25 000 об / хв
- Реверс (лівий/правий)
- цифровий дисплей
- ручка: Ø 13 - 27 мм, довжина 127 мм, вага 160 г
- блок керування: 240 В, 50 Вт, вага 0,9 кгВт 114 х Н 86 х Г 183 мм
- CE-сертифікат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 50 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 25000 об/хв |
| Виробник | Hadewe |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 130 ₴



