Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
вверхвниз

Опис товару
Фрезер для манікюру KG-22, Німеччина (22 000 об/хв)
Фрезер для манікюру KG-22 від Hadewe — це професійний німецький апарат для манікюру. Бори легко міняти, завдяки запатентованої системи Quick Chuck System. Фрезер KG-22 має компактну ергономічну ручку діаметром 17-20,5 мм і завдовжки всього 129 мм. Навіть із невеликою вагою 117 г вона має потужний двигун, що робить цей апарат ідеальним вибором для тривалої й безперервної роботи в зоні педикюру, манікюру та дизайну нігтів.
Технічні характеристики:
- швидкість: 4.000 - 22.000 об/хв
- реверс (вліво/праворуч)
- містить чохол для перенесення 0874
- ручка: Ø 17,5-20,5 мм, довжина 129 мм, вага 117 г
- блок керування: 240 В, 65 Вт, вага 1,0 кгВт 125 х В 65 х D 185 мм,
- сертифікат CE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 22000 об/хв |
| Виробник | Hadewe |
| Вага | 1.2 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 700 ₴


