Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Фрезер для манікюру KG-12, Німеччина (12 000 об/хв)
Фрезер для манікюру KG-12 від Hadewe — це професійний німецький апарат для манікюру. Бори легко міняти, завдяки запатентованій системі Quick Chuck System. Потужний блок KG-12 зі швидкістю 12 000 об/хв ідеально підходить для роботи з великими інструментами, тобто для полірування.
Технічні характеристики:
- швидкість: 2.000 - 12.000 об./хв
- обертання за годинниковою стрілкою/проти годинникової стрілки (ліво/праворуч)
- містить чохол для перенесення 0874
- ручка: Ø 17,5-29 мм, довжина 146 мм, вага 195 г
- блок керування: 240 В, 65 Вт, вага 1,0 кг W 125 x H 65 x D 185 мм, сертифікований CE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 12000 об/хв |
| Виробник | Hadewe |
| Вага | 1.2 кг |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 610 ₴


