-4%Барбершоп крісло Vintage
Крісло для барбершопу у вінтажному стилі, з оздобленням з кованих елементів. Ідеально підійде для барбершопу з вінтажним стилем інтер'єру, з претензією на розкіш. Посилена гідравлічна колона здатна витримувати підвищені навантаження. Барбер крісло виготовлене з якісних матеріалів і комплектуючих, що гарантує довговічність і надійність. Якщо Вам треба щось незвичайне — то це крісло барбершоп чудовий варіант.
Крісло для барбершопу Vintage
Барбершоп крісло Vintage оздоблено кованими елементами та надасть вашій цирюльні вінтажного стилю. Ідеально підійде Барбершопам з старовинним або розкішним дизайном. Посиилена гідравлічна колона здатна витримивути посилені навантааження. Барбер крісло Vintage виготовлене із сучасних якісних матеріалів та комплектуючих, що гарантує надійність.
| Основні | |
|---|---|
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 650 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 570 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Колір | на вибір |
| Виробник | Barber chair |
- Ціна: 36 080 ₴




Відправка з 15 квітня 2026
