Барбер крісло Elegant pro
Крісло Барбершоп Elegant pro — класична крісло для барбершопу, ідеальне поєднання простоти та функціональності, необхідного для крісел Барбер. Регулюється кут нахилу спинки, що необхідно для проведення процедури гоління або корекції скронь небезпечною бритвою. Посилена гідроколонна витримає абсолютно будь-яку вагу Вашого клієнта. Регульована підніжка створить максимальний комфорт. Основа Барбер крісла Elegant pro — круглий диск.
Барбер крісло (Barber chair) має стильний та солідний вигляд, має весь необхідний функціонал крісла для барбершопу, а ціна більш доступна.
Важливо! Будь ласка, перед здійсненням замовлення уточнюйте інформацію про наявність товару за телефоном: 067 636 94 70.
Для вашої зручності та запобігання можливим незручностям, рекомендуємо вам зв'язатися з нами за цим номером і уточнити наявність товару, який вас цікавить. Наша команда із задоволенням надасть вам актуальну інформацію про наявність і допоможе вам прийняти правильне рішення про замовлення.
Ми цінують ваш час і прагнемо забезпечити найкращий досвід купівлі. Тому не соромтеся звертатися до нас за вказаною номером телефона, щоб отримати всю необхідну інформацію перед здійсненням замовлення.
Благодаруємо вас за вибір нашого сайту та бажано вам приємних покупок!
Барбер крісло Elegant pro
Крісло для барбершопу Elegant pro - класичне крісло, ідеальне поєднання простоти та фукціональності. Регулюється кут нахилу спинки, що необхідно для проведення процедури гоління або корекції зони тисків Посилена гідравліка втримає будь які навантаження. Регульована підніжка забезпечує максимального комфорту. Стабільна основа - база диск. Виглядає стильно та солідно, та володіє всім необхідним функціоналом крісла для Барбершопу, а ціна дуже приваблива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barbero |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | кругла дискова |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 710 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 1070 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 1020 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 29 920 ₴




