Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Мийка перукарня Panda KUBIK ІІІ
комфортна, ергономічна та сучасна перукарня мийка.Незвичайний і оригінальний дизайн цієї перукарської мийки успішно виділить Ваш салон.
Раковина зроблена з кераміки білого або чорного кольору. Основа раковини хромована сталь.
Сидіння обшите високоякісним шкірозамінником. Підлокітники м'які.
Величезний асортимент кольорів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panda |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал виготовлення раковини | Кераміка |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Матеріал станини | Хромована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина перукарні мийки | 120 см |
| Ширина мийки перукарні | 65 см |
| Висота перукарської мийки | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




