Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Крісло перукарське Ambassador
Перукарське крісло виробляється в Україні з високоякісних комплектуючих європейського виробництва. Крісла виготовлені з турецького шкір. замінника першої категорії (Туреччина), укомплектовано хромованою колоною (Польща). Можлива комплектація пневматичної (хром або пластик) або гідравлічної колонної. За Вашим бажанням Ви можете вибрати будь-який колір, який підкреслить стиль і унікальність, а також гармонійно впишеться в інтер'єр Вашого салону краси. Для вибору кольору перейдіть за посиланням: див. каталог кольорів.
Доплата за основу диск — 40 дов. США, квадрат — 90 дол. США.
Можливо додатково укомплектувати підніжкою й підголівником:
- стаціонарна підніжка (+35$);
- підголівник (+25$).
- підголівник (+25$).
Термін виготовлення10-14 робочих днів залежно від завантаженості виробництва. Гарантія на гідравлічну колону — 12 міс. Доставка в будь-який населений пункт України.
Перукарське крісло купити дуже просто, для цього необхідно оформити замовлення в нас на сайті або зателефонувати за тілом. +38(050) 932 87 79, +38 (067) 636 94 70. Ми з радістю дуже компетентно відповідаємо на всі Ваші запитання!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (без коліщаток) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 660 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | на вибір |
| База-основа | пятилучье |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 560 ₴










