Барбер крісло Richard
Вінтажне барбер крісло Richard за стилем підійде тим барбершопам, які хочуть виділитися серед маси інших барбершопів. Вони виготовлені з якісних матеріалів, мають незвичайну, але дуже зручну форму. Підніжка, яка регулюється синхронно з відкиданням спинки, має ковані елементи, має дуже красивий та дорогий вигляд. Усі металеві елементи, гідравліка та диск покриті міцною фарбою, що імітує похилу бронзу.
Важливо! Будь ласка, перед здійсненням замовлення уточнюйте інформацію про наявність товару телефоном 067 636 94 70.
Для вашої зручності та запобігання можливим незручностям, рекомендуємо вам зв'язатися з нами за цим номером і уточнити наявність товару, який вас цікавить. Наша команда із задоволенням надасть вам актуальну інформацію про наявність і допоможе вам прийняти правильне рішення про замовлення.
Ми цінують ваш час і прагнемо забезпечити найкращий досвід купівлі. Тому не соромтеся звертатися до нас за вказаною номером телефона, щоб отримати всю необхідну інформацію перед здійсненням замовлення.
Благодаруємо вас за вибір нашого сайту та бажано вам приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Гідравліка |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 670 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | на вибір |
| Виробник | Barber chair |
| База крісла | диск |
| База-основа | Диск |
- Ціна: 33 880 ₴






