Оболонський район, вул. Лугова, 1, офіс 209, Київ, Україна
+380 (67) 636-94-70
+380 (50) 932-87-79
+380 (67) 636-94-70
Опис товару
Barbershop крісло Richard lux
Barber крісло Richard lux за формою ідентичне з кріслом Richard, вирізняється лише прошиванням спинки ґудзиками, що надає крісла неповторного стилю ретро. Цей барберський стілець дуже зручний, має ергономічну спинку та поодголівник, підлокітники у верхній частині обшиті шкірозамінником. Крісло не має масивного вигляду, воно має витончену форму та підійде тим Барбершопам, які роблять ставку не тільки на послуги, але й на дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Особливості | Блокування обертання крісла, Наявність підлокітників, Підголовник, Підставка для ніг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 670 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 540 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 670 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Підлокітник | метал |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Barber chair |
| Тип підйомного механізму | гідравліка |
| База крісла | диск |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| База-основа | Диск |
| Колір | на вибір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 480 ₴

Відправка з 15 квітня 2026